Article

 Filter  All  Help  Back
12/1/2016

'Volejbalový oddíl SK JOKY – Újezd nad Lesy'

Volejbalový oddíl SK JOKY na podzim zahajuje již třetí sezonu. V současné době má oddíl dvě tréninkové skupiny „Újezdské sovy“ a „Farma“.

Tréninková skupina „Újezdské sovy“

V tréninkové skupině „Újezdské sovy“ trénují děvčata a chlapci v kategorii žactva (ročník 2002-2006). Tato skupina trénuje v hale v Běchovicích ve středu od 16 hodin a v pátek od 15 hodin. Děti se učí základům volejbalu, všeobecné obratnosti a účastní se závodních soutěží a turnajů pořádaných Českým volejbalovým svazem. V loňské sezoně družstvo minivolejbalu absolvovalo první sezonu v Pražském přeboru. Tuto soutěž ukončilo na 21. místě, z 36 družstev z Prahy a Středočeského kraje. Na příští sezonu je do Pražského přeboru kromě družstva minivolejbalu přihlášeno i družstvo mladších žákyň.

Každoročně pořádáme na multifunkčním hřišti v Újezdě nad Lesy „Dětský den s volejbalem“ kde prezentujeme naší činnost. V létě absolvuje tato skupina čtrnáctidenní soustředění spolu s volejbalovým oddílem PVK Olymp Praha v Hořicích.

Tréninková skupina „Farma“

Tréninková skupina „Farma“ je určena pro zájemce o rekreační volejbal od kategorie dorostu výše. Trénujeme v tělocvičně ZŠ Masarykova v Újezdě nad Lesy od 19 hodin ve středu a v pátek. Ženy se letos poprvé účastnily svého prvního turnaje.

Každoročně pořádáme turnaj k výročí 17. listopadu smíšených družstev, letos již 13. ročník. Rádi přivítáme nové zájemce do obou tréninkových skupin. Děti od ročníku 2006. Dorost i dospělé, začátečníky i pokročilé hráče.


   

Za SK JOKY oddíl volejbalu

Petr Plzenský

tel: 732 954 394

Oddíl je finančně podporován v rámci Grantového systému MČ Praha 21 - Újezd nad Lesy.