Article

 Filter  All  Help  Back
8/1/2016

'Volejbalový oddíl SK JOKY ukončil halovou sezonu Přeboru Prahy'


 

Volejbalový oddíl SK JOKY

Volejbalový oddíl SK JOKY posledními turnaji o víkendu a ukončil mistrovskou soutěž sezony 2015-2016. Soutěž pořádanou Pražským volejbalovým svazem měl oddíl v kategorii mini (hrají 3 hráčky proti 3 hráčkám, 10-12 let) obsazenu dvěma družstvy žákyň a kategorii mladších žákyň (11-14 let) jedním družstvem. Družstvo „A“ mini ukončilo soutěž na 23. místě ze 48 účastníků a družstvo „B“ na 40. místě. V loňské sezoně jsme skončili na 21. místě ale z 36 účastníků. Konečné umístění družstva „A“ oproti loňsku můžeme považovat za zlepšení, neboť letos jsme se dostali do první poloviny zúčastněných družstev.

První sezonu v kategorii mladších žákyň jsme ukončili na místě. V krajských kvalifikačních turnajích v barevném volejbalu (zjednodušená forma volejbalu podle věkové kategorie) nám v červené kategorii (2 hráči proti 2 hráčům, 8-10 let) jedno družstvo postoupilo na oblastní přebor a v zelené kategorii (3 hráči na 3 hráče, 9-11 let) nám postup utekl pouze o jedno místo.

Další soutěž začíná v září po absolvování srpnového soustředění v Hořici, kterého se zúčastníme spolu s dalšími dvěma volejbalovými oddíly. V květnu a v červnu pokračují tréninky pro skupinu „Sovy“ (mladší žákyně) a „Sovičky“ (přípravka) ve středu od 16:00 a v pátek od 15:00 v hale v Běchovicích. Starší mládež a rekreační skupina dospělých „Farma“ trénuje ve středu od 19:00 a v pátek od 19:00 v tělocvičně MZŠ v Újezdě nad Lesy.